|    

Koszyk jest pusty
pexels-karolina-grabowska-4203096.jpg
POMAGAM HOLISTYCZNIE

BLOG: Duchowość

Kręgi Kobiet to forma bycia ze sobą

Napisała
Kręgi Kobiet to forma bycia ze sobą Elina Fairytale

Kręgi kobiet stanowią współczesną formę bycia ze sobą, budowania wzajemnego zaufania, odpowiedzialności, akceptacji. Tworzą przestrzeń, by móc odrodzić się na nowo jako kobieta, przyjaciółka, siostra.
Spotkania otwarte są dla każdej z nas, bez ograniczeń wiekowych. Istotą kręgu jest wymiana, dlatego bardzo ważne jest, aby każda uczestniczka zdawała sobie sprawę, że to czym zasili spotkanie odczują wszystkie zebrane w kręgu kobiety. Przeżywamy wspólnie emocje, dyskutujemy o podobieństwach, dając sobie prawo do bycia jednością. 
Tematyka kobiecych spotkań jest odpowiedzią na potrzeby grupy, zawsze jest temat wiodący, rozpoczynający, który możemy modyfikować w trakcie.

To piękny proces, do którego zapraszam kobiety, które :

potrzebują wokół siebie innych mądrych kobiet
potrzebują być wysłuchane
potrzebują być zobaczone
tęsknią za kobiecą energią
chcą włączyć się w przywracanie wzajemnego zaufania, wsparcia, siostrzeństwa

 
Kręgi kobiet to spotkania, często zupełnie nieznanych sobie kobiet. Już po chwili zauważamy jednak, że łączy nas coś więcej, czyli porozumienie i wsparcie. Nie ma przypadkowych kręgów, z moich obserwacji wynika, że mądrość kręgu jest tajemnicą Wszechświata. Grupa tworzy się do ostatniego momentu, układając się w magiczny sposób przyciągania. Kiedy siadamy razem, otwierają się serca, śmiejemy się lub płaczemy ze wzruszenia, jesteśmy razem. 
Zasadą każdego kręgu jest poufność, mówienie z miejsca JA (opowiadamy o swoich doświadczeniach, nie generalizując), akceptacja oraz cierpliwość podczas wypowiedzi innych (nie przerywamy sobie). 

Krąg często ma działanie terapeutyczne przez to, że historie mogą się opowiedzieć i zostać wysłuchane, ale sam w sobie nie jest terapią. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, proszę najpierw zadbaj o siebie, możesz to również zrobić pod moim okiem (oferta). Współpracuję również z innymi specjalistami w razie potrzeby.

 

Przestrzeń trzyma :
Aleksandra Szczepańska -  widzę i czuję, jestem pasjonatką holistycznych rozwiązań, absolwentką kosmetologii, ajurwedy, zarządzania a obecnie studentką Totalnej Biologii oraz metody Radykalnego Wybaczania. 

Aktualne daty spotkań znajdują się na moim profilu fb

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Najnowsze na Blogu

Jak żyć spokojnie w niespokojnym świecie…

Jeśli chcemy  zacząć żyć spokojnie, w radości, szczęściu - czas zmienić swoje ograniczające przekonania i wzorce zachowań.  Kiedy nosisz na sobie ogromny bagaż emocjonalny, który ciąży Ci tak samo, jak każdy inny...

Kręgi Kobiet to forma bycia ze…

Kręgi kobiet stanowią współczesną formę bycia ze sobą, budowania wzajemnego zaufania, odpowiedzialności, akceptacji. Tworzą przestrzeń, by móc odrodzić się na nowo jako kobieta, przyjaciółka, siostra. Spotkania otwarte są dla każdej z...

Czym jest podświadomość i kim jest…

Podświadomość to bank danych, taki pendrive do którego mamy dostep, by pobierać informacje. Mieszczą się w niej zapisy z naszej przeszłości, czyli doświadczenia i emocje oraz wytworzone przez nie utrwalone reakcje (programy). Podświadomość...

Na Facebook`u