|    

Koszyk jest pusty
pexels-karolina-grabowska-4203096.jpg
POMAGAM HOLISTYCZNIE

BLOG: Duchowość

WEWNĘTRZNA KOMUNIKACJA, czyli jak ruszyć z miejsca

Napisała
(C) Noelle Otto (noellegracephotos.weebly.com) (C) Noelle Otto (noellegracephotos.weebly.com)

Namaste ! Witaj na mojej stronie. Mam nadzieję, że często będziesz mnie odwiedzać, czytać i korzystać z treści, które publikuję tu dla Ciebie. 

Od kilku lat prowadzę swój holistyczny gabinet www.skineffect.pl , który jest zaproszeniem do pokochania siebie. W ofercie gabinetu znajdują się propozycje relaksacyjne, terapeutyczne i pielęgnacyjne. 

Zabiegi na twarz to część mojej pracy. Bardzo lubię komponować indywidualne rozwiązania w przypadku cery problematycznej i zwracać  uwagę na podłoże problemu. System, w jakim pracuję nazwałam kosmetologią integralną, czyli holistyczną.  
 
Moją drugą pasją jest pielęgnacja wewnętrznego świata emocji.   

Wirtualny Gabinet jest dedykowany wszystkim osobom poszukującym rozwoju w zakresie świadomości swojego ciała emocjonalnego oraz energetycznego. 

Uważam, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie- dlatego indywidualne warsztaty z zakresu przekodowania swojego myślenia oraz zrozumienie swojej wewnętrznej mocy, to właściwy kierunek budowania szczęśliwego życia. 

Dlaczego ? 


Bardzo często obserwuję jak skutecznie próbujemy się izolować od wewnętrznego bólu. Zaklejamy plastrem swoje rany i budujemy mur pomiędzy świadomością a bólem, nie rozumiejąc, że w ten sposób jedynie odgradzamy się od możliwości transformacji i rozwoju. Udawanie, że nic nie czujemy, że zawsze sobie radzimy – to nie rozwiązywanie, tylko zakopywanie coraz głębiej w swoim ciele tego, czego nie chcemy już odczuwać.  

Słuchanie swojego ciała jest jak czytanie osobistej mapy – mapy do rozwoju – każda emocja  to ważny komunikat od wewnętrznej nawigacji. Ignorowanie sygnałów przez dłuższy czas prowadzi w konsekwencji do objawów fizycznych, którymi zajmuje się psychosomatyka. Dobra wiadomość jest taka, że powrót na właściwą i spokojną drogę, bez dziur i urazów jest możliwy. 

Chciałabym zaproponować każdemu czytelnikowi w tym miejscu ćwiczenie, które może wydawać się bardzo banalne –  stosuj poniższą afirmację trzy razy dziennie przed lustrem przez 21 dni, wymawiając głośno te słowa : 

JA ( imię ) KOCHAM  I AKCEPTUJĘ SIEBIE !  

Zanim powiesz, że to nie działa, praktykuj to według moich wskazówek.  

Nie przyjmuję reklamacji po pierwszym dniu…  

Zauważ, jakie emocje się w Tobie pojawią, czy łatwo wypowiadasz te słowa patrząc na swoje odbicie ? Im trudniej, tym wiecej jest w Tobie do uzdrowienia. Kontynuuj bez wykrętów, możesz również z czasem stworzyć własną afirmację. 

Jestem kosmetologiem, ajurwedystką oraz terapeutą Reiki. Nieustannie odkrywam również kolejne możliwości własnego rozwoju. Z całą mocą zaręczam Ci, że wszystko, co nas otacza jest energią, częstotliwością Twoich myśli i oczekiwań.  

Dojrzałość emocjonalna zaczyna się  wtedy,  kiedy zaczynasz rozumieć, że w pełni odpowiadasz za swoje życie, a niepowodzenia są możliwością zwrócenia Twojej uwagi nad czym jeszcze warto pracować. To od Ciebie zależy, czy będziesz widzem, czy reżyserem swojego życia. Usuń ze swojej świadomości rolę bycia ofiarą i zastąp ją pierwszoplanową rolą swojej cudownej biografii, którą napiszesz świadomie i z miłością do samego siebie. 

Trzymam za Ciebie kciuki ! 


Otaczaj się często motywującymi treściami- pobierz bezpłatną tapetę na swój telefon lub laptop i bądź na właściwych torach. 

Jeśli zastanawiasz się nad warsztatami, które prowadzę ale masz dużo pytań, chcesz mnie poznać lub po prostu potrzebujesz koleżeńskiej rozmowy, wymiany doświadczeń i obserwacji, spotkajmy się w przestrzeni online przy dobrym indyjskim czaju lub organicznej kawie jak dobrzy znajomi ! W ciągu tych 15 minut przełamiemy bariery i rozwiejemy wątpliwości ! Lubię inspirować ! 

Aleksandra 

Więcej w tej kategorii: Jak zbudować szczęśliwy związek ? »

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Najnowsze na Blogu

Jak żyć spokojnie w niespokojnym świecie…

Jeśli chcemy  zacząć żyć spokojnie, w radości, szczęściu - czas zmienić swoje ograniczające przekonania i wzorce zachowań.  Kiedy nosisz na sobie ogromny bagaż emocjonalny, który ciąży Ci tak samo, jak każdy inny...

Kręgi Kobiet to forma bycia ze…

Kręgi kobiet stanowią współczesną formę bycia ze sobą, budowania wzajemnego zaufania, odpowiedzialności, akceptacji. Tworzą przestrzeń, by móc odrodzić się na nowo jako kobieta, przyjaciółka, siostra. Spotkania otwarte są dla każdej z...

Czym jest podświadomość i kim jest…

Podświadomość to bank danych, taki pendrive do którego mamy dostep, by pobierać informacje. Mieszczą się w niej zapisy z naszej przeszłości, czyli doświadczenia i emocje oraz wytworzone przez nie utrwalone reakcje (programy). Podświadomość...

Na Facebook`u